Легкові шини /шини для ванів / шини для 4x4

stage_image1_lg

Компанія

ContiTech

Розробник інноваційних технологічних рішень для виробництва виробів з гуми і пластмаси

article_66w_image1

Відділ ContiTech є одним з провідних постачальників гумотехнічних виробів і є фахівцем в області технології пластмас. Ми розробляємо і виробляємо функціональні деталі, компоненти та системи для машини і устаткування , гірничодобувної промисловості, автомобільної промисловості та інших важливих галузей промисловості. Ми працюємо в дев'яти децентралізованих підрозділах з повною відповідальністю формуючи ефективну мережу.

 

З близько 41000 співробітників у більш ніж 40 країнах ми надаємо нашим партнерам інноваційні рішення, що виражають наш головний принцип “Engineering Next Level”.  Будучи постійним партнером галузі, ми є впевненими в майбутньому, і створюємо вирішення проблем, як з, так і для наших клієнтів по всьому світу. Наші індивідуальні рішення спеціально пристосовані для задоволення потреб ринку. З великим досвідом у матеріалах і процесах, ми змогли розробити передові технології,  які спонукають нас відповідально використовувати ресурси. Ми швидко реагуємо на важливі технологічні тенденції, такі як інтеграція функції, легка інженерія та скорочення складності, і пропонуємо широкий спектр відповідних продуктів і послуг. Таким чином, коли ви потребуєте нас, знайте, ми вже там.

Here you can find MORE INFORMATION about ContiTech.

Ми використовуємо файли cookie, щоб зробити наш сайт максимально зручним для вас. Натисніть сюди, щоб ознайомитися з більш докладною інформацією з цього питання або змінити ваші налаштування файлів cookie.