Легкові шини /шини для ванів / шини для 4x4

stage_image1_lg

Компанія

Шини для легкового та вантажного транспорту

Шини для легкового та вантажного транспорту

article_66w_image1

Continental є одним з провідних виробників легкових і легких вантажних шин (PLT) в Європі і четвертий за величиною в світі виробник легкових шин в оригінальному обладнання та заміни ринку. Заснована в Ганновері, Німеччина, в 1871 році, Континентальний даний час є одним з провідних світових постачальників автомобільних. З більш ніж 190 000 висококваліфікованих співробітників у більш ніж 554 містах в 61 різних країнах, ми значно і стійко водіння автомобільних вперед ході. З нашими продуктами і послугами, ми робимо свій внесок у безпечне, економічної та екологічно ефективного мобільності.
Пасажир та легковантажних шин Відділ складається з Continental, Uniroyal, Semperit, Barum, General Tire, Viking, Gislaved, Mabor і Sportiva брендів. Континентальний наш преміальний бренд користується лідируючі позиції у вихідній обладнання та заміни бізнесу.
Будучи бренд спадщини, Континентальний накопичив великий вже знання і досвід, що робить його одним з провідних світових виробників шин преміум-класу і постачальників автомобільної промисловості. Наш багаторічний великих досліджень і випробувань показали, що шини не тільки вирішальне значення для ефективності роботи транспортного засобу, але вони значною мірою впливають на потужність гальмування, а також. Ось чому ми ніколи не зупиняємося оптимізації асортименту продукції, переконавшись, що наші шини завжди пропонуємо відмінне гальмування, максимальну безпеку і задоволення від водіння кращий.
Для досягнення цієї мети, ми ставимо наші шини в тесті на наших полігонах по всьому світу, в тому числі Contidrom, наш в будинок доріжки поблизу Ганновера. У Contidrom, в першу повністю автоматизовану систему шин тестування, АІБА, тести можуть бути проведені круглий рік на мокрій і сухій дорожній поверхні. У той час як ми розробки і тестування наших преміум шини, ми вважаємо, кожен безпеки і продуктивності аспект. Це багаторазово підтверджена в незалежних тестах по всьому світу, де ми досягли найвищих рекомендація кілька разів. Наші шини також повинні пройти сотні строгим випробуванням виробників автомобільних засобів, щоб забезпечити їх виконання у відповідності з найвищими стандартами. Тільки тоді Continental шини, схвалені в якості оригінального обладнання. В результаті, що майже в три транспортних засобів у Європі залишає виробничу лінію з шинами Continental.