Легкові шини /шини для ванів / шини для 4x4

stage_image1_lg

Спонсорування футболу

Спонсорування футболу

Довголітнє спонсорування футбольних змагань.

Вперше взявши участь як футбольний спонсор у 1995 році (Ліга Чемпіонів УЄФА™), Continental розширила свою діяльність у міжнародному футболі.

sponsoring_02-Image

Компанія Continental завжди була синонімом поєднання контрольовано гострих відчуттів і безпеки. Так само, як і футбол, ми гарантуємо захоплюючий рух з ідеальною стратегією. Наше спонсорство має довгий шлях, у тому числі для національних і регіональних команд,  для світового класу футбольних ліг, таких як відбіркові УЄФА™, УЄФА ЄВРО™ і, звичайно, FIFA World Cup™.

І ми не зупиняємося перед великими іграми або гендерними питаннями. В якості одного з перших активних спонсорів Міжнародного жіночого футболу, Continental підтримував команди із США, Великобританії та Ірландії в цьому, здавалось би, такому чоловічому футбольному світі.

sponsoring_04-Image

У цьому зв'язку необхідно зробити один важливий відступ: постійні згадки нашого концерну у футбольній сфері не тільки служить позиціонуванню нашого бренду, але і відображає нашу щиру захопленість спортом. У 2005 році ми навіть запустили футбольну Інтернет-платформу www.contisoccerworld.com, де увазі громадськості пропонується інформація про нашу участь у футбольних змаганнях та інші відомості про футбол.

Там, наприклад, можна знайти все, що тільки відомо про чемпіонат Європи з футболу 2016 року у Франції, який стане наступною віхою на нашому шляху спонсорування міжнародних футбольних змагань. Ми допомагаємо в організації спортивних заходів, і робимо це з турботою про безпеку.

sponsoring_05-Image

ContiWarmUp

 ContiWarmUp

Одним із прикладів можна вважати розминку ContiWarmUp. Ця розминка, виконувана перед основною грою, призначена для «виходу на оптимальну робочу температуру», якщо проводити аналогію з шинами. Розроблена в співробітництві з численними знаменитими футбольними тренерами, вона допомагає розім'ятися перед змаганням і уникнути отримання травм під час гри.

 

Залишається тільки насолоджуватися захоплюючим, і в той же час безпечним спортивним видовищем, яке стало можливим, зокрема, завдяки турботливій підтримці концерну Continental.

Our global Sponsorships at a glance.


sponsoring_05-Image
Further information