Легкові шини /шини для ванів / шини для 4x4

stage_image1_lg

Зворотній відлік до нуля

Зворотній відлік до нуля

Як Continental змінює майбутнє щоденного водіння

Continental був піонером в області безпеки дорожнього руху більш ніж 140 років. Сьогодні компанія приймає виклик наступного рівня: з баченням  нуля.

Почати

Шини для гібридних і електричних транспортних засобів допомагають скоротити викиди CO2.


В якості одного з найбільших фахівців безпеки по всьому світу, Continental поставила перед собою амбітну мету, яка має бути досягнута в три послідовні етапи: будучи кращим в гальмуванні домогтися нульової кількості загиблих, нульового травматизму та нуля щодо нещасних випадків. І для цього є зрозумілі причини. Тільки Continental знає весь процес гальмування в кожній деталі - від педалі до шини.

 

Дорожня безпека починається там, де шини торкаються землі. Будучи відомим за видатні експертизи шин, Continental поліпшує безпеку дорожнього руху в усьому світі вже понад століття. Таким чином, ми хочемо повідомити настільки багато водіїв, наскільки це можливо, про переваги безпеки з використанням високотехнологічних шин, які є надутими до потрібного тиску і адекватної глибини протектора.

 

Крім своїх інноваційних продуктів шин,  Continental Automotive Group вже розробила технології , що змінюють правила гри, які можна знайти в більшості сучасних автомобілів у даний час: ABS, ESC і EBA, це ми назвали декілька. І це тільки початок.В умовах триваючого розвитку інтелектуального автомобіля, є  потенціал, більший  ніж будь-коли, щоб досягти бачення Zero.

 

Continental пишається тим, що забезпечує цілісний досвід у ключових технологіях для більшої безпеки дорожнього руху - прокладаючи шлях для концепції Zero.

 

 

Безпечні вулиці - довгий шлях до нульової смертності на дорогах

Continental partners Global NCAP ‘Stop the Crash’ campaign.

Ми використовуємо файли cookie, щоб зробити наш сайт максимально зручним для вас. Натисніть сюди, щоб ознайомитися з більш докладною інформацією з цього питання або змінити ваші налаштування файлів cookie.