Легкові шини /шини для ванів / шини для 4x4

stage_image1_lg

Зворотній відлік до нуля

Зворотній відлік до нуля

Як Continental змінює майбутнє щоденного водіння

Continental був піонером в області безпеки дорожнього руху більш ніж 140 років. Сьогодні компанія приймає виклик наступного рівня: з баченням  нуля.

Почати

Шини для гібридних і електричних транспортних засобів допомагають скоротити викиди CO2.


В якості одного з найбільших фахівців безпеки по всьому світу, Continental поставила перед собою амбітну мету, яка має бути досягнута в три послідовні етапи: будучи кращим в гальмуванні домогтися нульової кількості загиблих, нульового травматизму та нуля щодо нещасних випадків. І для цього є зрозумілі причини. Тільки Continental знає весь процес гальмування в кожній деталі - від педалі до шини.

 

Дорожня безпека починається там, де шини торкаються землі. Будучи відомим за видатні експертизи шин, Continental поліпшує безпеку дорожнього руху в усьому світі вже понад століття. Таким чином, ми хочемо повідомити настільки багато водіїв, наскільки це можливо, про переваги безпеки з використанням високотехнологічних шин, які є надутими до потрібного тиску і адекватної глибини протектора.

 

Крім своїх інноваційних продуктів шин,  Continental Automotive Group вже розробила технології , що змінюють правила гри, які можна знайти в більшості сучасних автомобілів у даний час: ABS, ESC і EBA, це ми назвали декілька. І це тільки початок.В умовах триваючого розвитку інтелектуального автомобіля, є  потенціал, більший  ніж будь-коли, щоб досягти бачення Zero.

 

Continental пишається тим, що забезпечує цілісний досвід у ключових технологіях для більшої безпеки дорожнього руху - прокладаючи шлях для концепції Zero.

 

 

Безпечні вулиці - довгий шлях до нульової смертності на дорогах

Continental partners Global NCAP ‘Stop the Crash’ campaign.