Революція в технології шипів для шин

Революція в технології шипів для шин

ContiFlexStud™

ContiFlexStud ™ - криголами зимових доріг

Компанія Continental з гордістю представляє останню новинку в технології виробництва шин - нові шипи ContiFlexStud ™. Це абсолютно новий тип шипів, які докорінно змінюють зимове водіння. Розроблені досвідченими інженерами компанії Continental.

ContiFlexStud Logo

Що робить шипи ContiFlexStud ™ такими унікальними?

Шипи ContiFlexStud ™ - це абсолютно нова технологія. Вони значно знижують знос дорожнього покриття, забезпечують хороше зчеплення з поверхнею в умовах ожеледиці, мають збільшений термін експлуатації і виробляють менше шуму в салоні. Водії, які що зими стикаються зі снігом і льодом на дорогах, були б раді навіть одній з перерахованих вище експлуатаційних якостей. А шипи, які володіють відразу всіма чотирма  - це незамінний помічник в суворих умовах водіння.

ШИПИ CONTIFLEXSTUD ™ - РЕВОЛЮЦІЯ У ЗИМОВОМУ ВОДІННІ

Якщо ви проживаєте в місцях з суворими зимовими кліматичними умовами, ця технологія є оптимальним рішенням для забезпечення високої ефективності і безпеки на дорогах

New content item
New content item

Неймовірно високе зчеплення з обледенілою поверхнею

Завдяки еластичному гумовому корпусу шипа, який повторює рельєф поверхні дороги, його загартований металевий штифт глибоко проникає в лід. За рахунок цього потужність двигуна більш ефективно передається на колеса вашого автомобіля, що на 7% збільшує їх зчеплення з покритою льодом поверхнею.

New content item

Менший шум від шипів в салоні

Стандартна шипована гума виробляє досить багато шуму. Шум створює дискомфорт під час їзди, як для вас, так і для ваших пасажирів. Використання шипів ContiFlexStud ™ дозволяє знизити рівень шуму в салоні. Знову ж таки, завдяки гумовому корпусу металеві частини шипів більш м'яко контактують з дорожнім покриттям і, отже, виробляють менше шуму. Ми абсолютно впевнені, що це буде ваша найкомфортніша поїздка на зимовій шипованій шині.

New content item

Менший знос дорожнього покриття

Нові шипи ContiFlexStud ™ мають зовнішню гумову оболонку, яка адаптується до рельєфу поверхні дороги. Це змінює все, оскільки поверхня дороги ніколи не буває абсолютно рівною. Інші види шипів просто вгризаються в поверхню і ушкоджують її. Завдяки гумовому корпусу шипи ContiFlexStud ™ мають порівняно менший вплив на знос дорожнього покриття, так як вони зменшують дію металевої серцевини шипа. Наші випробування показали, що знос дорожнього покриття фактично зменшився на 20%.

New content item

Збільшений термін служби при збереженні експлуатаційних якостей

Радикально нова конструкція шипів ContiFlexStud ™ забезпечує ще одна перевагу - високу ефективність протягом усього терміну експлуатації шини. Гумовий корпус шипа зношується разом з протектором. Завдяки цьому зберігається ефективність штифта, що забезпечує високий рівень безпеки водіння протягом всього періоду експлуатації шини.

ДІЗНАЙТЕСЯ ДУМКУ ПРОФЕСІЙНИХ ВОДІЇВ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ У ТАКИХ УМОВАХ

Як показала себе ця нова технологія на практиці? З цим питанням ми звернулися до групи професіоналів, які не з чуток знають про суворі зими - водіів таксі. Вони були відібрані для випробування прототипів в реальних умовах, і результати справили на них приємне враження.

Christer Mattsson, TABCAB AB, Arvidsjaur Sweden

 

«На дорозі була така сильна ожеледь, що автобусна компанія, яка займається приміськими перевезеннями, скасувала всі маршрути, а ми, завдяки цим новим шипам, продовжували працювати як ні в чому не бувало.»

Christer Mattsson, TABCAB AB, Arvidsjaur Sweden

Fredrik Öberg, Pitea Taxi AB Sweden

 

«Я дуже вимогливий, ефективність гальмівної системи відіграє вирішальну роль, і нова технологія справила на мене позитивне враження.»

Fredrik Öberg, Piteå Taxi AB Sweden