Легкові шини /шини для ванів / шини для 4x4

New content itemРозроблено для

Extreme

Continental - партнер перегонів Extreme E.

Ми ставимо найвищі вимоги до нашої технології, і тому ми приймаємо кожен виклик - для того, щоб встановити нові стандарти в продуктивності та безпеці. З цією метою, Continental став партнером перегонів Extreme E. Це серія перегонів, яка відкриває нові шляхи, як ніхто інший: траси в найбільш небезпечних куточках світу, екологічні позашляховики з потужним електричним приводом і серії перегонів, в яких перемога можлива тільки завдяки ідеальній координації між автомобілем і водієм. Для Continental – це не тільки питання того, щоб гоночні автомобілі перетнули фінішну лінію. Кінцевою метою є впровадження нових технологій на дорогу, щоб водії і пасажири могли швидше і впевненіше кожного дня доїжджати до цілі.

Почати
 

Пряма транслація з відкриття Extreme E в Лондоні. Будьте там зараз.

Почати

 

 

 

Звертаємо зі звичного шляху: місця для гонок

Якщо ви хочете встановити нові стандарти для водіїв і гоночних технологій, вам доведеться залишити позаду звичну місцевість. Ось чому перегони Extreme E проходять у найвіддаленіших місцях, в яких ніколи раніше не брали участь гоночні машини: в Арктиці, джунглях Амазонки, в африканській пустелі, в Гімалаях і на узбережжі Індійського океану. Ці п'ять місць забезпечують проблеми, які не можуть бути більш різноманітними; від нестерпної спеки до міцних морозів, від непрохідних джунглів до гладкого льоду, тропічної вологості і розрідженого кисню на великих висотах.

 

Сильні і безшумні: гоночні автомобілі

Щоб підкорити найбільш жорсту і складну місцевість, електронна мобільність повинна досягти нових сміливих висот. Ці наелектризовані позашляховики не тільки екологічні, але й цілком здатні впоратися з жорсткими вимогами таких перегонів. І, звичайно ж, технологія шин від Continental забезпечить цим чудовим, безшумним автомобілям максимальну стійкість на снігу, бруду, піску або гравії.

 

Інша ліга. Серії перегонів

Еxtreme E - це новий клас ралі: 12 команд у трьох групах змагаються один з одним в захоплюючих поєдинках по 10 хвилин. Пробираючись через вибоїсті і нерівні траси в джунглях, пустелі або Арктиці. Тут кожна секунда буде важливою. І в міру того, як вони переходитимуть в проміжні фінали - або навіть в грандіозний фінал в боротьбі за перемогу – найменша помилка з боку водія або їх спорядження може бути фатальною. В кінці серії бали, набрані на всіх трасах, визначать чемпіона Extreme E, зайнявши місце в підручниках історії для нового типу перегонів.

Що відбувається прямо зараз:


Почати

Невдовзі.

Інженери Continental захоплені впровадженням нових рішень для Extreme E, які можуть бути такими ж складними, як і самі перегони. Залишайтеся з нами для отримання серії ексклюзивних ідей з процесу досліджень і розробок нової технології шин для Extreme E.

Ми використовуємо файли cookie, щоб зробити наш сайт максимально зручним для вас. Натисніть сюди, щоб ознайомитися з більш докладною інформацією з цього питання або змінити ваші налаштування файлів cookie.