Легкові шини /шини для ванів / шини для 4x4

stage_image

Медійні сервіси

Зима без компромісів. Третє покоління вантажних шин сімейства Conti Scandinavia від Continental.

14/02/2021

Зима без компромісів. Третє покоління вантажних шин сімейства Conti Scandinavia від Continental.

Ганновер, 12 лютого 2021 року. Сніг, дощ, сльота, ожеледиця – українські, як і загалом європейські зими стали непередбачуваними, тому для транспортних компаній, які займаються перевозкою вантажів по Україні та всій Європі, особливо важливо правильно укомплектувати свої автомобілі шинами. Ось чому експерти компанії Continental враховуючи зміни клімату заздалегідь спрогнозували ймовірність частих змін погоди в зимовий період і необхідність у таких умовах, забезпечити безпеку дорожнього руху і надати водіям можливість вчасно доставляти вантажі навіть за екстремальної погоди – в ожеледь і в снігопад.   

Щоб задовільнити ці вимоги, інженери і технологи Continental багато років тому розробили шини сімейства Conti Scandinavia. Зараз випускається вже третє покоління цих шин і наразі ця лінійка доповнена новим типорозміром з посадковим діаметром 22,5-дюйми. Conti Scandinavia це універсальні зимові шини, які здатні забезпечити надійне і безпечне транспортування вантажів як в екстремальних зимових умовах, так і при будь-якій іншій погоді, на сухому і мокрому асфальті.  Завдяки цьому високотехнологічні шини Conti Scandinaviaтретього покоління – моделі HS3, HD3 та HT3 -  змогли зробити значний внесок у безпеку експлуатації транспортних засобів в широкому діапазоні дорожніх та погодних умов.

Ресурс шини Conti Scandinavia HS3 був збільшений на цілих 10 відсотків порівняно з другим поколінням цієї лінійки, а паливна економічність покращена до 5 відсотків. 

В свою чергу третє покоління моделі HD (HD3) лінійки Conti Scandinavia забезпечує відмінне зчеплення на снігу та  на мокрій дорозі.

Нові зимові шини Conti Scandinavia 3-го покоління об'єднують десятиліття досвіду розробок шин з зимовими характеристиками. "Оскільки наші клієнти стикаються з жорсткими вимогами ринку, вони очікують, що ми будемо поставляти ефективніші продукти", - говорить Хіннерк Кайзер, керівник відділу розвитку шин в Continental. "В зимових шинах 3-го покоління ми об'єднали наш величезний досвід створення шин та нові технології, щоб покращити їх ефективність". Як результат, нова лінійка продуктів Скандинавії відіграє вирішальну роль у підвищенні безпеки водія та допомагає підтримувати безперебійну роботу автомобілів навіть в екстремальних умовах. Ці зимові шини отримали необхідні тягові властивості без шкоди для терміну служби.

Третє покоління вантажних шин сімейства Conti Scandinavia від Continental

Нові технології та оптимізовані гумові суміші

Відмінні характеристики цієї лінійки зимових шин були досягнуті різними способами: "Ми вирішили використовувати більшу кількість натурального, природного каучуку, щоб додатково знизити опір коченню та підвищити гнучкість при низьких температурах", - пояснює Кайзер. Ця нова зимова суміш значно поліпшила зчеплення з дорогою в суворих зимових умовах. Технологія двохступеневих ламелей підвищує безпеку та оптимізує опір коченню. А співвідношення сумішей підібрано так, щоб надати шинам кращу зносостійкість, тобто забезпечити довший термін служби.

Безпечна їзда по зимових дорогах: детально про продукти

Conti Scandinavia HS3, яку встановлюють на керовану вісь, забезпечує максимальну курсову стійкість, а завдяки технології кишенькових ламелей - оптимальне видалення води з плями контакту шини з дорогою. В інноваційний дизайн малюнка протектора для оптимального зчеплення на зимових дорогах впровадили велику кількість ламелей. Застрявання каменів в протекторі зводиться до мінімуму завдяки геометрії малюнка із скошеними боками канавок, які розміщені під різними кутами.

Нова шина Conti Scandinavia HD3 для ведучих осей ефективно працює на будь яких зимових дорогах: надійна передача тягового зусилля на дорогу, курсова стійкість при прямолінійному русі та в поворотах, здатність ефективно передавати гальмівні зусилля, які створюють як робоча гальмівна система, так і сповільнювач вантажівки (моторні гальма). Досягнуто цього завдяки новій геометрії протектора. Поздовжній паз максимально зменшує ймовірність застрявання каменів в зигзагоподібному малюнку зі скошеними стінками канавок, розміщеними під різними кутами. Як результат, ця шина забезпечує найкраще зчеплення та передачу гальмівної сили.

Шина для причепів Conti Scandinavia HT3 оснащена інноваційною технологією поглинання вологи в зоні контакту з дорогою, що надає їй високий рівень безпеки. Кишенькові ламелі забезпечують хорошу стійкість в поворотах та ефективне гальмування, тоді як широкі плечові блоки шини надійно втримують причіп при дії великих поперечних сил в крутих поворотах.

Від зимового експерта до всесезонного гравця

На завершальному етапі експлуатації шини Conti Scandinavia третього покоління перетворюються з зимових у всесезонні. Оскільки зимовий протектор шини зношується, його двошарова конструкція забезпечує влітку більшу площину контакту з дорогою, що надає перевагу щодо курсової стійкості вантажівок. Завдяки меншому опору коченню та двошаровому протектору, нові зимові шини Scandinavia також найкращі, тому що забезпечують зниження витрат палива. А подальше збільшення загального пробігу (ресурсу) означає помітне зниження витрат на експлуатацію парку вантажних автомобілів. Ще одна важлива характеристика цих шин - інноваційна технологія каркасу, яка дозволяє їх відновлювати, зменшуючи тим самим негативний вплив на навколишнє середовище.

Важливі зміни щодо експлуатації зимових шин у наших європейських сусідів.

Чинне щаконодавство Німеччини щодо зимового використання на дорогах передбачають шини із символом 3PMSF (3-Peak Mountain Snow Flake, з англ. 3-пікова гірська сніжинка) на ведучій та керованій осі. В Австрії це стосується принаймні однієї ведучої осі, хоча шини із символом M + S також дозволені. Тут діагональні шини повинні мати глибину протектора не менш шести міліметрів, а радіальні - не менше п’яти міліметрів. Під час руху у Швейцарії слід дотримуватися місцевих вимог правил щодо шин. Тут вважаються придатними для зимових дорожніх умов лише шини із символом 3-пікової гірської сніжинки (3PMSF).

На території ЄС, як і в Україні, мінімальна глибина протектора для зимових шин становить 1,6 міліметра. Одночасно рекомендована глибина - 4 міліметри. У Норвегії зимові шини 3PMSF обов’язкові на ведучій і передній осі (шини M + S або 3PMSF на всіх інших осях). Використання зимових шин є обов'язковим з 15 листопада по 31 березня, в Словенії до 15 березня. Continental надає огляд чинного законодавства щодо зимових шин на веб-сторінці https://www.continental-tires.com/transport/knowhow/european-winter-regulations

Зима без компромісів

Асортимент

Нову шина для керованих осей Conti Scandinavia HS3 можна придбати у таких розмірах: 295/80 R 22,5, 315/80 R 22,5, 315/70 R 22,5, 385/65 R 22,5, 385/55 R 22,5.

Нова шина Conti Scandinavia HD3 для ведучих осей випускається у розмірах: 295/80 R 22,5, 315/80 R22,5, 315/70 R 22,5.

Нова шина для причепів Conti Scandinavia HT3 буде доступна з червня 2021 року в таких розмірах: 385/65 R 22.5, 385/55 R 22.5.

 

Continental розробляє новаторські технології та послуги для сталої та поєднаної мобільності людей і товарів. Заснована в 1871 році, технологічна компанія пропонує безпечні, ефективні, інтелектуальні та доступні рішення для автомобілів, машин, транспортних потоків і транспортних засобів в цілому. У 2019 році обсяг продажів Continental склав 44,5 млрд євро, а в 59 країнах та ринках працюють понад 232 000 осіб. У 2021 році компанія святкує своє 150-річчя.

Підрозділ шин має 24 виробничих і конструкторських локацій по всьому світу. Будучи одним з провідних виробників шин з чисельністю працівників понад 56 тисяч працівників, у 2019 році підрозділ оголосив про продажі на суму 11,7 млрд євро. Continental входить в число технологічних лідерів у виробництві шин і пропонує широкий асортимент продукції для легкових автомобілів, комерційних авто, промислових і двоколісних транспортних засобів. Завдяки постійним інвестиціям в дослідження і розробки, Continental вносить важливий внесок в безпечну, рентабельну та екологічно ефективну мобільність. Портфоліо Підрозділу Шин містить послуги з торгівлі шинами та рішеннями для флот, а також системи цифрового управління шинами для комерційних транспортних засобів.

Зв'язатися
Iryna Yakymiv
Ірина Якимів

Менеджер з PR та Маркетингу в Україні та країнах Балтії

Підрозділу шин Continental

Continental Opony Polska Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16C, 02-092 Warszawa

Зв'язатися
Cordula Ressing
Cordula Ressing

Head of Communications/ Public Relations Passenger & Light Truck Tires (PLT)

Continental AG l Divison Tires

Büttnerstrasse 25

30165 Hannover, Germany

+49 (0) 511 938 2615

+49 (0) 511 938 2455