Легкові шини /шини для ванів / шини для 4x4

stage_image

Медійні сервіси

Continental отримав престижну нагороду за концепт шин для електричного роботаксі

13/11/2020
  • Компанія Continental отримала премію Tire Technology Award за концептуальні шини C.A.R.E.
  • Продукт призначений для електрокарів та демонструє як оцифровка шин може сприяти екологічно сумісній мобільності майбутнього
  • Журі відзначило Continental за поєднання інновацій, ІТ та натхненної інженерії


Журі премії Journey to Automation («Подорож до автоматизації») що вручається European Rubber Journal, оголосило Continental загальним переможцем у шести категоріях та переможцем престижної премії Tire Technology Award. Британський журнал відзначив Continental за концептуальні шини Conti C.A.R.E. для майбутніх рішень у сфері електромобільності.


Conti C.A.R.E. (Connected. Autonomous. Reliable. Electrification. - Підключений. Автономний. Надійний. Електрифікований.) - це концепція колеса або шини, яка завдяки підключенню до хмарних сервісів, пропонує особливо ефективний підхід управління автопарками. Реалізовані в парках автономних електричних таксі вони слугують яскравим прикладом того, як буде виглядати екологічно чистий транспорт майбутнього.


Журі відзначило, що Continental успішно поєднала інновації, ІТ-технології та креативні інженерні рішення. Проєкт також був високо оцінений за прийняття "активного підходу до задоволення вимог OEM з використанням технологічних інструментів, які повинні мати значний вплив на автомобільну промисловість", пише ERJ. Нагорода була вручена на віртуальній церемонії в середині вересня.
Шини Conti C.A.R.E. мають датчики, вбудовані в конструкцію та підключені до “хмари”. Датчики генерують і постійно оцінюють дані про глибину протектора, можливі пошкодження, температуру та тиск в шинах. Ця система управління, відома як ContiSense, передає дані в хмару в режимі реального часу. Використовуючи ці дані, програмне забезпечення ContiConnect Live полегшує ефективне управління операторам автопарків. Водночас пасажири насолоджуються комфортною їздою, оскільки з концепцією SilentWheel від Continental обід колеса зменшує вібрації, що з'являються під час руху.

Continental отримав престижну нагороду за концепт шин для електричного роботаксі

Continental отримав престижну нагороду за концепт шин для електричного роботаксі

Журі також високо оцінило ідею активного регулювання тиску в шинах за допомогою відцентрових насосів, вбудованих у колесо. У міру прискорення транспортного засобу відцентрові сили в колесі діють на насос, створюючи стиснене повітря. Ця технологія PressureProof постійно підтримує тиск в шинах в межах ідеального діапазону та допомагає досягти стійкого падіння викидів CO2. Будь-яке надлишкове стиснене повітря зберігається в інтегрованому резервуарі. Технологія PressureBoost використовує це повітря для швидкої адаптації тиску в шинах до різних сценаріїв руху. Як результат, автономні електричні таксі можуть збільшити тиск у своїх шинах, щоб переносити важчі вантажі та виконувати функції вантажоперевізників в ширшому діапазоні навантажень.

Зв'язатися
Iryna Yakymiv
Ірина Якимів

Менеджер з PR та Маркетингу в Україні та країнах Балтії

Підрозділу шин Continental

Continental Opony Polska Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16C, 02-092 Warszawa

Зв'язатися
Cordula Ressing
Cordula Ressing

Head of Communications/ Public Relations Passenger & Light Truck Tires (PLT)

Continental AG l Divison Tires

Büttnerstrasse 25

30165 Hannover, Germany

+49 (0) 511 938 2615

+49 (0) 511 938 2455

Зв'язатися
Alexander Bahlmann
Kai Rühling

Senior PR Consultant & Content Management Passenger & Light Truck Tires EMEA
Continental AG l Divison Tires

Büttnerstraße 25

30165 Hannover, Germany

+49 (0) 511 938 2370

+49 (0) 511 938 2455