Легкові шини /шини для ванів / шини для 4x4

stage_image

Медійні сервіси

Continental і Kordsa представляють шини з технологією Cokoon dip

26/05/2020

  • Перші 250 000 шин з технологією Cokoon dip вже у виробництві
  • Більше 40 гравців галузі вже проявляють інтерес до технологій з "відкритим вихідним кодом"
  • Ліцензійне об'єднання залучає зацікавлені сторони


Continental, технологічна компанія і виробник шин преміум-класу, разом з Kordsa, світовим виробником арматури, який в основному обслуговує шинну промисловість, оголосили про випуск першої партії з 250 000 шин для легкових автомобілів з новою технологією стійких адгезивів. Партнери працюють над цією новою екологічно чистою технологією занурення з 2017 року, а вперше застосували у виробництві шин в 2019 році.

При використанні нової екологічно чистої технології занурення Cokoon на боковину шини можуть бути нанесені різні кольори

При використанні нової екологічно чистої технології занурення Cokoon на боковину шини можуть бути нанесені різні кольори

Ця нова технологія дозволяє активувати зв'язування текстильних армуючих матеріалів з гумовою сумішшю без використання резорцину й формальдегіду в текстильному зануренні. Текстильні армуючі матеріали широко використовуються у виробництві шин, а також у виробництві гумотехнічних виробів, таких як шланги чи конвеєрні стрічки.


З часу першого оголошення Cokoon як інноваційної технології в березні 2019 року вона привернула велику увагу в галузі. Більше 40 компаній (виробників шин, переробників і постачальників текстилю) проявили інтерес до тестування матеріалу і розглядають можливість приєднання до ліцензійного пулу. Близько 20 з них вже отримали зразки. Зараз усі зацікавлені сторони запрошені приєднатися до об'єднання і отримати безкоштовне ліцензування, щоб внести свій внесок в розвиток цієї нової зеленої технології. Ліцензійний пул управляється незалежною юридичною фірмою AdvInno. Всі зацікавлені компанії можуть знайти додаткову інформацію та відповідні контакти на офіційному сайті www.cokoon.com.

Боковина шини-прототипу з технологією Cokoon

Боковина шини-прототипу з технологією Cokoon

«Процес відбору зразків пройшов з великим успіхом і перевершив наші очікування. Відгуки експертів галузі спонукали нас приступити до інтеграції Cokoon в наші шини і почати серійне виробництво перших шин ще в 2019 році. Розширення використання технології Cokoon в нашому виробництві шин в 2020 році і в наступні роки є пріоритетним завданням для нас», — каже д-р Андреас Топп, віце-президент по матеріально-технічному розвитку та індустріалізації в Continental Tyres.

Доктор Андреас Топп, віце-президент по матеріально-технічному розвитку та індустріалізації в Continental

Доктор Андреас Топп, віце-президент по матеріально-технічному розвитку та індустріалізації в Continental

Девро Озайдін, директор з глобальних технологій в Kordsa, описує в загальних рисах основну ідею: «З Cokoon ми хочемо впровадити екологічний загальнопромисловий стандарт для склеювання текстилю та гуми. Тому ми запрошуємо всі зацікавлені сторони приєднатися до пулу інвесторів і отримати безкоштовне ліцензування, зробити свій внесок у поліпшення цієї нової відкритої технології та впровадити Cokoon в їх масове виробництво».

Девро Озайдін, директор з глобальних технологій в Kordsa

Девро Озайдін, директор з глобальних технологій в Kordsa

Екологічна технологія адгезії без резорцина і формальдегіду


Cokoon — це торгова марка нової технології системи склеювання, яка пропонується всім бажаючим виробникам шин і їх постачальникам як рішення з "відкритим вихідним кодом". Партнери по розробці Continental і Kordsa вирішили відмовитися від плати за розробку, ліцензування та навіть зразки. У свою чергу, вони очікують, що ліцензіати нададуть свої патенти для подальшого вдосконалення цієї технології іншим зацікавленим партнерам безкоштовно через пул ліцензій.

Вид збоку на шину з технологією Cokoon

Вид збоку на шину з технологією Cokoon

До Cokoon хімічні речовини резорцин і формальдегід були незамінні при активації зв'язування текстильних армуючих матеріалів з навколишньою гумовою матрицею. Заміна резорцина і формальдегіду більш екологічними альтернативами вигідна не тільки для стійкого ланцюжка постачальників, а й для виробників шинних кордів. Варто зазначити, що працівники шинних заводів і кінцеві споживачі не піддаються впливу цих речовин, оскільки вони нейтралізуються в процесі вулканізації. З технологією Cokoon dip тепер стало можливим склеювання текстилю з гумою без цих двох речовин, причому, вона не вимагає жодних змін в технологічному обладнанні. Додаткова інформація доступна на www.cokoon.com.

Зв'язатися
Iryna Yakymiv
Ірина Якимів

Менеджер з PR та Маркетингу в Україні та країнах Балтії

Підрозділу шин Continental

Continental Opony Polska Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16C, 02-092 Warszawa

Зв'язатися
Cordula Ressing
Cordula Ressing

Head of Communications/ Public Relations Passenger & Light Truck Tires (PLT)

Continental AG l Divison Tires

Büttnerstrasse 25

30165 Hannover, Germany

+49 (0) 511 938 2615

+49 (0) 511 938 2455

Зв'язатися
Alexander Bahlmann
Kai Rühling

Senior PR Consultant & Content Management Passenger & Light Truck Tires EMEA
Continental AG l Divison Tires

Büttnerstraße 25

30165 Hannover, Germany

+49 (0) 511 938 2370

+49 (0) 511 938 2455