Легкові шини /шини для ванів / шини для 4x4

stage_image

Медійні сервіси

Continental – «Шинний виробник року»

17/02/2017
  • Провідні експерти галузі відзначили Continental за значні інвестиції у дослідження, розробку, випробування і виробництво автомобільного обладнання
  • Довготермінова стратегія розвитку «Бачення 2025» (Vision 2025) стала рушієм для численних інновацій і високотехнологічних проектів у 2016 році
  • Компанія отримала відзнаку передусім за новий технологічний центр (High Performance Technology Center), натуральну гума з коренів кульбаб і значне збільшення виробничих потужностей

Ганновер, 17 лютого, 2017. Під час найбільшої світової виставки шин Tire Technology Expo 2017, що тривала 14-16 лютого у Ганновері, компанія Сontinental здобула престижну премію Tire Manufacturer of the Year award («Виробник року»), яку галузевий журнал Tire Technology International проводить з 2008 року. Цією нагородою 27 членів журі, представленого експертами з європейських країн, а також з Японії, Індії та США, відзначили Сontinental за значний внесок у галузь протягом останнього року.

 

«Ми дуже раді отримати цю нагороду, яка стала визнанням тих високотехнологічних проектів та інновацій, які ми вже реалізували, послідовно втілюючи довготермінову стратегію розвитку «Бачення 2025». Більше того, відзнака «Виробник року» мотивує нашу велику команду, яка на сьогодні налічує понад 50 000 співробітників у всьому світі, крок за кроком рухатися в обраному напрямку», – зазначив Микола Зетцер (Nikolai Setzer), член Виконавчої Ради Continental AG і директор відділення Шин Сontinental

Одним з вирішальних аргументів для журі стало відкриття у червні 2016 року High Performance Technology Center (HPTC) у м.Корбах (Німеччина), який став найбільш високотехнологічним майданчиком для виробництва і тестування шин у світі та справжнім представником цифрової ери.

 

Серед інших новаторських досягнень, з якими Continental здобув перемогу, – будівництво науково-дослідного центру у німецькому місті Анклам у межах проекту «Taraxagum – шини з гуми із кульбаб» та виробництво першої в історії вантажної шини, протектор якої виготовлений з «кульбабової» гуми. Журі конкурсу також відзначило анонсований центр досліджень і розробок шин для сільськогосподарської техніки у м.Лусадо (Португалія) і розширення виробництва вантажних шин Continental у м.Отроковіце, Чехія.

 

«Інвестиції в наукові дослідження і розробки, випробування та виробництво, які компанія Сontinental незмінно здійснювала протягом останніх 12 місяців, принесуть вагому користь споживачам усієї нашої продукції – від високопродуктивних шин до шин сільськогосподарського призначення, на ринках від Європи до Китаю. Вітання нашому «Виробнику року!» – привітав компанію Грем Хіпс, редактор Tire Technology International і голова журі Премії.

Ця щорічна премія за інновації та досягнення є відзнакою за найбільш яскраві ідеї та наполегливу роботу з удосконалення конструкції шин і виробництва в цілому. Кандидати на номінацію обираються шляхом рекомендацій читачів журналу Tire Technology International і розглядаються командою редакторів. Потім незалежна міжнародна група експертів шинної промисловості шляхом голосування визначає переможців.

 

У межах стратегії «Бачення 2025» з 2011 року компанія Сontinental інвестувала понад €3 млрд у будівництво нових заводів. Крім того, €350 млн від цієї суми щорічно інвестувалися у розширення вже існуючих виробничих майданчиків по всьому світу. До числа особливих проектів можна віднести будівництво AIBA (з англ. Automated Indoor Braking Analyzer), унікального автоматизованого комплексу для цілорічного випробування шин без участі водія, на полігоні Сontidrom. Увагу конкурсного журі привернуло відкриття центру високоефективних технологій HPTC на заводі Сontinental у м. Корбах. Вищезгаданий центр завдяки інтелектуальній мережі, що об’єднує технологічне обладнання, генерує нові рішення практично миттєво. Ці знахідки та експертиза далі розповсюджуються на інші виробничі майданчики Continental по всьому світу, щоб запроваджувати нові високотехнологічні процеси та підвищувати ефективність. У 2016 році вперше за свою історію Сontinental випустив понад 150 млн шин для легкових та легковантажних автомобілів і при цьому досяг більшого балансу між виробництвом і продажами по регіонах EMEA (Європа, Африка, Близький Схід), The Americas (Північна, Центральна, Південна Америка) та APAC (Азіатсько-Тихоокеанський регіон). Це ще більше наблизило компанію до реалізації «Бачення 2025».

 

«Ми пишаємося досягненнями і високою відзнакою нашої компанії, яка постійно вдосконалюється і цілеспрямовано працює над розробкою інноваційних рішень. Завдяки розвитку виробництва споживачі по всьому світу мають змогу користуватися шинами Continental, які з кожною новою моделлю стають ще більш безпечними і комфортними. А незабаром на українському ринку будуть представлені нові літні шини, тож водії матимуть нагоду переконатися у тому, як виробничі інвестиції концерну втілюються у досконалу якість і легкі подорожі будь-якими дорогами», – зазначила Ірина Якимів, менеджер з PR та Маркетингу в Україні та країнах Балтії.

 

Нагадаємо, що за оцінками експертного журі Tire Technology International концерн Continental став «Виробником року» також у 2014 році. Тоді ж компанія отримала спеціальну відзнаку за інновації завдяки заводу ContiLifeCycle (Ганновер-Штокен), де реалізований інтегрований підхід до відновлення шин гарячим і холодним методом, а також передбачена промислова переробка відпрацьованої гуми, що досі залишаються унікальними технологічними знахідками на глобальному ринку.

Зв'язатися
Iryna Yakymiv
Ірина Якимів

Менеджер з PR та Маркетингу в Україні та країнах Балтії

Підрозділу шин Continental

Continental Opony Polska Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16C, 02-092 Warszawa

Зв'язатися
Cordula Ressing
Cordula Ressing

Head of Communications/ Public Relations Passenger & Light Truck Tires (PLT)

Continental AG l Divison Tires

Büttnerstrasse 25

30165 Hannover, Germany

+49 (0) 511 938 2615

+49 (0) 511 938 2455

Зв'язатися
Alexander Bahlmann
Kai Rühling

Senior PR Consultant & Content Management Passenger & Light Truck Tires EMEA
Continental AG l Divison Tires

Büttnerstraße 25

30165 Hannover, Germany

+49 (0) 511 938 2370

+49 (0) 511 938 2455