Легкові шини /шини для ванів / шини для 4x4

stage_image

Медійні сервіси

Continental - один із засновників гоночної серії позашляхових електромобілів Extreme E

31/01/2019

  • Змагання будуть організовані по всьому світу
  • Гонки по бездоріжжю, як виклик для вирішення проблем майбутнього
  • Continental забезпечить серію високотехнологічними шинами 

Ганновер/Лондон, 31 січня 2019 року. Continental буде просувати нову гоночну серію Extreme E. Електричні позашляховики на прогресивних шинах Continental доставлять учасників в найвіддаленіші куточки світу. У першому сезоні, який стартує рівно через два роки, організатори Extreme E очікують дванадцять команд. Будучи одним з організаторів, в 2021 році Continental стане Преміум партнером. Перші тести гоночного прототипу заплановані на квітень 2019 року. Виробник шин забезпечить ідеальне зчеплення з дорогою, будь то в Гімалаях, на узбережжі Індійського океану, в Арктиці, перетинаючи пустелю або в тропіках. Де б не проходили гонки, організатори зроблять акцент на проблемах конкретного регіону з його унікальною екосистемою

«Ми щиро раді співпраці з Extreme E.», - сказав Ніколай Зетцер, член правління Continental AG, відповідальний за підрозділ шин і корпоративні закупівлі. «Абсолютно новий формат гоночної серії дає можливість продемонструвати, як наші високопродуктивні шини працюють в екстремальних умовах. Гонщики цієї пригодницької серії напевно оцінять всі характеристики шин, а ми гарантуємо безпеку на будь-яких позашляхових покриттях. Важливим фактором цієї серії стане актуалізація проблем пов'язаних з кліматичними змінами, відповідальністю за навколишнє середовище та захистом важливих екосистем. Сталий розвиток важливий дня нашої компанії і прекрасно узгоджується з цілями Extreme E». Технологічна компанія забезпечить всі команди спеціально розробленими для відповідної місцевості шинами.


Алехандро Агаг, засновник і генеральний директор Formula E, додав: «Я завжди був захоплений електромобілями і позитивним впливом екологічно чистих транспортних рішень на глобальну зміну клімату. Я впевнений, що Extreme E допоможе зробити світ більш стійким, і у нас є команда мрії, щоб втілити в життя ці амбіції. До серії Extreme E вдалося залучити Жиля де Феррана (авторитет в світі автоспорту), Девіда де Ротшильда (еколог) та Фішера Стівенса (актор, продюсер і письменник) - вони кращі в своїх областях. Крім такого партнера-засновника, як Continental Tyres, постачальником ніобію виступила компанія CBMM. Зацікавленість передових технологічних компаній є величезним стимулом для Extreme E і показує серйозний комерційний потенціал до сталого розвитку нової гоночної серії».

Зв'язатися
Iryna Yakymiv
Ірина Якимів

Менеджер з PR та Маркетингу в Україні та країнах Балтії

Підрозділу шин Continental

Continental Opony Polska Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16C, 02-092 Warszawa

Зв'язатися
Cordula Ressing
Cordula Ressing

Head of Communications/ Public Relations Passenger & Light Truck Tires (PLT)

Continental AG l Divison Tires

Büttnerstrasse 25

30165 Hannover, Germany

+49 (0) 511 938 2615

+49 (0) 511 938 2455

Зв'язатися
Alexander Bahlmann
Kai Rühling

Senior PR Consultant & Content Management Passenger & Light Truck Tires EMEA
Continental AG l Divison Tires

Büttnerstraße 25

30165 Hannover, Germany

+49 (0) 511 938 2370

+49 (0) 511 938 2455