Легкові шини /шини для ванів / шини для 4x4

stage_image

Медійні сервіси

5 РОКІВ ГАРАНТІЇ НА ШИНИ CONTINENTAL

31/03/2021

5 РОКІВ ГАРАНТІЇ НА ШИНИ CONTINENTAL

Компанія Continental з січня цього року надає 5-ти річний термін гарантії на шини придбані в Україні.
Концерн Continental AG, маючи 150-річний досвід виробництва у автомобільній галузі, а також величезний досвід з виробництва шин, з першого січня цього року (01.01.2021) надає рекордну гарантію виробника на шини, яка діє на протязі 5 років (60 місяців).  Ця гарантія розповсюджується на шини до легкових, малотоннажних та вантажних автомобілів. Вона діє з дати виготовлення шин, і поширюється на вироби придбані на території України після 01.01.2021.

П’ятирічна гарантія на шини Continental поширюється на дефекти шин, що виникли під час їх експлуатації по вині виробника. Теоретично причиною дефектів/пошкоджень можуть бути недоліки конструкційного, виробничого характеру, недостатньої якості сировини, з якої виготовлено шини. 

Надання 5-річної гарантії – це величезний крок вперед, тому що на гуму шин та інші їх складові в процесі експлуатації діють величезні навантаження - як механічні, так і температурні. В таких умовах змусити складові елементи шини не старіти, тобто не втрачати свої властивості і зберігати закладені в них параметри роботи, дуже складно. Але завдяки величезному досвіду виробництва шин, розробці сучасних гумових сумішей, використанню високотехнологічних конструкційних матеріалів, шини Continental наразі мають унікальні властивості, які зберігаються на протязі тривалого періоду. Це досить велике досягнення, яке дозволяє автовласникам бути впевненими у надійності і безпеці шин Continental навіть якщо вони мало експлуатують свої автомобілі або експлуатують їх в умовах складних

New tire label design

Як відмітив Степан Іваник, регіональний менеджер Continental з продажу шин в Україні: «Наші продукти поєднують в собі найновіші технології в шинному виробництві та найвищу якість продукції, що відповідають всім європейським та світовим вимогам щодо їх довговічності, міцності та надійності, забезпечуючи транспортним засобам високий рівень активної безпеки».

Для кращого розуміння, що стоїть за п'ятирічною гарантією на шини Continental наведемо лише кілька цифр. Безпека - наш головний пріоритет. Усі нововведення Continental  перед тим, як запроваджуються у серійне виробництво, проходять інтенсивні ресурсні випробування та випробування у критичних режимах на тестових полігонах та у лабораторіях. Кожного року понад 140 тисяч шин долають в рамках досліджень майже 200 мільйонів кілометрів. Міжнародна команда професійних водіїв-випробувачів виконує понад 67 тисяч випробувань і об’їжджає в рамках цих дослідів земну кулю 5000 разів, перш ніж будь-яке інноваційне рішення отримає путівку в життя. Саме такий підхід гарантує, що на ринок завжди виводяться продукти з максимальним рівнем безпеки, комфорту і надійності.

Концерн Continental вивів випробування шин на новий рівень, створивши автоматизований закритий випробувальний центр АІБА (AIBA) для аналізу гальмівних характеристик шин, який Ви можете відвідати віртуально: https://www.continental-reifen.de/autoreifen/media-services/Contidrom/Contidrom360.html?ref=2965562&navigationPath=plt-de-en/contidrom-virtual-tour.

New tire label design

В рамках повністю автоматизованого процесу, який здійснюється в приміщенні на полігоні Contidrom в Німеччині, випробувальний автомобіль без водія розганяється до необхідної швидкості (максимальна 120 км/год). Цей автомобіль знаходиться на випробувальній установці з гідравлічним приводом стандартизованих змінних стрічок, які імітують різноманітні дорожні покриття. Досліди можна проводити цілий рік на мокрому, сухому і, навіть, обмерзлому покритті. Проведення випробувань не залежить від фактичних погодних умов, тому спеціалісти компанії Continental можуть організувати найточніший в світі процес випробувань гальмівних характеристик і покращити ступінь повторюваності до 70%. Це дозволяє гарантувати чудові гальмівні властивості наших шин за будь-якої погоди.

Ми піддаємо наші шини більшим випробуванням, ніж будь-яка інша компанія. Але цього поки недостатньо: нам важливо, щоб наші шини також добре працювали в незалежних тестах. І вони це роблять: шини Continental регулярно оцінюються найкращими незалежними спеціалістами у неупереджених випробуваннях. Ми багато разів були визнані найкращою маркою шин року німецькою асоціацією автомобілістів ADAC та відомими журналами, включаючи AutoBild, AutoZeitung. У 653 незалежних тестах, проведених з 2007 року різноманітними ЗМІ, включно з українськими як Автоцентр, auto.24tv.uamotorcar.com.uaauto.today в партнерстві з Tyres Testing Group  шини компанії Continental 511 разів отримали найвищі оцінки, що демонструє рівень успіху – 78%. 

New tire label design

Повертаючись до гарантії, варто зазначити, що в деяких випадках, шкідливих для стану шин, вона не працює. Наприклад, у випадках коли мають місце ознаки порушення транспортування, зберігання і експлуатації шин, а також:

-  навмисного пошкодження;

-  критичного зносу протектора;

-  відремонтованих шин;

-  наявності надрізаного протектора;

-  видаленого або пошкодженого на боковині шини кода DOT або заводського номера;

-  зносом протектора більше ніж 25% у випадку рекламацій, пов'язаних з вібраціями або нестабільністю керування автомобілем;

-  шин, які не мають європейської гомологації, тобто не допущені до продажу у Європі.

 

Continental розробляє новаторські технології та послуги для сталої та поєднаної мобільності людей і товарів. Заснована в 1871 році, технологічна компанія пропонує безпечні, ефективні, інтелектуальні та доступні рішення для автомобілів, машин, транспортних потоків і транспортних засобів в цілому. У 2019 році обсяг продажів Continental склав 44,5 млрд євро, а в 59 країнах та ринках працюють понад 232 000 осіб. У 2021 році компанія святкує своє 150-річчя.

Підрозділ шин має 24 виробничих і конструкторських локацій по всьому світу. Будучи одним з провідних виробників шин з чисельністю працівників понад 56 тисяч працівників, у 2019 році підрозділ оголосив про продажі на суму 11,7 млрд євро. Continental входить в число технологічних лідерів у виробництві шин і пропонує широкий асортимент продукції для легкових автомобілів, комерційних авто, промислових і двоколісних транспортних засобів. Завдяки постійним інвестиціям в дослідження і розробки, Continental вносить важливий внесок в безпечну, рентабельну та екологічно ефективну мобільність. Портфоліо Підрозділу Шин містить послуги з торгівлі шинами та рішеннями для флот, а також системи цифрового управління шинами для комерційних транспортних засобів.

Зв'язатися
Iryna Yakymiv
Ірина Якимів

Менеджер з PR та Маркетингу в Україні та країнах Балтії

Підрозділу шин Continental

Continental Opony Polska Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16C, 02-092 Warszawa

Зв'язатися
Cordula Ressing
Cordula Ressing

Head of Communications/ Public Relations Passenger & Light Truck Tires (PLT)

Continental AG l Divison Tires

Büttnerstrasse 25

30165 Hannover, Germany

+49 (0) 511 938 2615

+49 (0) 511 938 2455