Легкові шини /шини для ванів / шини для 4x4

stage_image

Медійні сервіси

Чемпіон світу з Формули 1 Ніко Росберг - новий амбасадор марки Continental

04/06/2021
  • Чемпіон світу Формули 1 став «представником бренду» Continental.
  • Виробник шин Continental постійно приділяє увагу безпеці, ефективності та екологічності.
  • Continental і Ніко Росберг підтримують перегони серії Extreme E
New tire label design

Два видатних імені в автомобільній галузі об'єднують зусилля в рамках нового партнерства: кумир мільйонів шанувальників Формули-1 Ніко Росберг (Nico Rosberg) - новий амбасадор компанії Continental. Чемпіон світу Формули-1 2016 року виступає в ролі «представника бренду» всесвітньовідомого виробника шин. «Ніко Росберг і Continental - це два імені, які ідеально поєднуються один з одним. Ніко Росберг є уособленням великого успіху в королівських перегонах, ідеального керування автомобілем на граничних швидкостях і захисту клімату на Землі», - говорить Філіп фон Хіршхейдт, глава підрозділу шин для легкових і вантажних автомобілів в регіоні EMEA. «Між тим, Continental як провідний розробник і виробник шин преміум-класу, є еталоном в забезпеченні максимальної безпеки та ефективності автомобілів в будь-яких дорожніх ситуаціях. Водночас компанія дотримується суворої стратегії сталого розвитку. Ми не тільки лідери в розробці еко-технологій і технологій безпеки, а й поставили перед собою мету побудувати успішний бізнес з отримання додаткової вартості без шкоди клімату». «Я дуже пишаюся тим, що працюю з партнерами, які роблять ставку на стабільний рух вперед, нові технології і безпеку, - говорить Ніко Росберг. Continental, як і я, прагне забезпечити людей можливістю мати стабільне і безпечне джерело пересування. Для цього необхідні розвиток і впровадження інновацій в індустрії з виробництва шин. Наші спільні цінності складають основу нашої співпраці, якої я дуже чекаю.»

У перші вихідні квітня цього року Ніко Росберг і Continental вже продемонстрували успішний старт свого партнерства. Перший етап нової гоночної серії Extreme E в пустелі Саудівської Аравії виграла команда RosbergXtreme Racing. Extreme E - це серія гонок по бездоріжжю на спеціально розроблених електромобілях, яка проводиться в особливо віддалених місцях по всьому світу. Ця серія була спеціально створена для залучення уваги до наслідків зміни клімату та боротьби з ними шляхом реалізації проектів із захисту клімату. Ніко Росберг зі своєю недавно створеною гоночною командою Rosberg X Racing є одним з прихильників цієї еко-серії автомобільних перегонів, а Continental в цьому проекті є одним з головних спонсорів і також як розробник і виробник позашляхових шин «взуває» автомобілі всіх команд-учасниць.

New tire label design

Ніко Росберг: Чемпіон світу з Формули 1, підприємець, партнер Continental

Ніко Росберг - один з найвідоміших автогонщиків в світі. 35-річний спортсмен увінчав свою успішну кар'єру пілота боліда F1 в 2016 році, вигравши чемпіонат світу з Формули-1. Потім він закінчив свою активну кар'єру у F1 і з тих пір займається проблемами клімату на нашій планеті. Ніко Росберг виступає за перехід до транспортних технологій, що гарантують екологічну безпеку. Як інвестор, він також підтримує безліч стартапів, які пропонують інноваційні продукти і послуги. Ніко Росберг отримав безліч нагород за свої проекти і спонсорство, в тому числі Премію європейської культури за захист навколишнього середовища та клімату. В останні роки на Всесвітньому економічному форумі в Давосі він також просував транспорт з альтернативними джерелами енергії. Серія гонок Extreme E показує, наскільки серйозно Ніко Росберг особисто ставиться до теми «екологічності автоспорту». Ніко Росберг підтримує нову гоночну серію як власник і керівник спеціально створеної гоночної команди Rosberg X Racing Team. «Це перегони проводяться там, де вже сьогодні очевидні наслідки зміни клімату. Разом з багатьма міжнародними і місцевими партнерами ми прагнемо поліпшити екологію в таких місцях. Так ми привертаємо увагу до цієї важливої ​​теми - і в той же час пробуджуємо інтерес до електромобілів і еко-технологій», - пояснює Росберг.

New tire label design

Забезпечення стабільної і екологічної мобільності - це те, що об'єднує Ніко Росберга і Continental в їх нове партнерство. Continental вкладає великі кошти в дослідження і розробки, щоб не пізніше 2040 року виробництво шин не завдавало негативного впливу клімату. Бізнес-напрямок «шини» вже є лідером в області ефективного використання ресурсів. До 2030 року при виробництві шин необхідно додатково заощадити 20 відсотків води і енергії.

Зв'язатися
Iryna Yakymiv
Ірина Якимів

Менеджер з PR та Маркетингу в Україні та країнах Балтії

Підрозділу шин Continental

Continental Opony Polska Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16C, 02-092 Warszawa

Зв'язатися
Cordula Ressing
Cordula Ressing

Head of Communications/ Public Relations Passenger & Light Truck Tires (PLT)

Continental AG l Divison Tires

Büttnerstrasse 25

30165 Hannover, Germany

+49 (0) 511 938 2615

+49 (0) 511 938 2455