Легкові шини /шини для ванів / шини для 4x4

stage_image

Медійні сервіси

CONTINENTAL ПІДТРИМУЄ РУХ СТРОНГМЕНІВ УКРАЇНИ

14/04/2021

CONTINENTAL ПІДТРИМУЄ РУХ СТРОНГМЕНІВ УКРАЇНИ

Компанія Continental вдруге виступила з підтримкою Федерації Стронгмену України.

Вже понад 150 років компанія Continental виробляє не тільки шини для найрізноманітнішої техніки – від велосипедів до кар’єрних самоскидів та спорткарів, але й автокомпоненти та цілі системи до автомобілів, які покращують їх характеристики та безпеку під час руху. Тому не випадково головний слоган компанії Continental – «майбутнє в русі». Цей вислів ідеально віддзеркалює проєкт Стронгмен, який уособлює рух для здоров'я тіла, а в здоровому тілі, як відомо, і здоровий дух. 

 

Компанія Continental багато років підтримувала футбольні змагання світового рівня та інші спортивні дисципліни. А в цьому ювілейному році німецький виробник шин та систем безпеки автомобілів вдруге став спонсором Чемпіонату України зі стронгмена. В нинішній час змагання зі стронгмена також проводяться на міжнародному рівні, а в нашій країні організатором цих змагань виступає Федерація Стронгмену України.

 

Стронгмен в перекладі з англійської означає сильний, рішучий (strong) чоловік (man). Це силовий вид спорту, який приваблює глядачів своїм видовищем. Спортсмени виконують вправи з масивними снарядами, наприклад, з колесами до вантажівок та сільгосптехніки, газовими балонами, також переміщують вантажні автомобілі та інше. Вправи можуть бути націлені на найбільшу кількість повторень, на підняття найбільшої ваги або на швидкісне подолання дистанції з великим вантажем на плечах. 

Підтримуючи рух стронгменів в Україні, компанія Continental надає для змагань свої шини. Ці шини будуть використовуватись у різних видах змагань. Рівень технологічності шин безпосередньо впливає на їх властивості. В змаганнях стронгменів на перетягування колісної техніки, найважливішим є рівень опору коченню шин. Continental, маючи величезний досвід у розробці та виробництві шин, приділяє цьому параметру багато уваги, тому шини цієї марки допоможуть стронгменам України встановити нові рекорди. 

Як відмітив Артур Скорупа – керівник продажу компанії Continental в Україні: «Ми створюємо не просто шини, ми творимо надійність та безпеку, а відповідно довіру і спокій. Це дозволяє бути вільним від додаткових клопотів, яких і так достатньо в нашому житті. Це дає можливість зосередитись на важливих речах - якісно проводити час із сім'єю, друзями та коханими, займатися спортом, удосконалюватись професійно та особисто.»


New tire label design

Сила українських богатирів та технологічність шин Continental це два основних фактори, які уособлюють можливість рухатись вперед за будь-яких умов. Без руху вперед не можливо досягти нових життєвих цілей, неможливо підняти якість та безпеку життя на вищий рівень. Шини Continental є невіднятною складовою забезпечення найвищого рівня безпеки автомобіля, тому що шина є тим єдиним автокомпонентом, який стикає колісний транспорт з дорогою. А шини Continental завдяки своїм властивостям забезпечують цей контакт з поверхнею дороги на найвищому рівні, що гарантує і короткий гальмівний шлях, і відмінну точність керування, і високу стійкість на дорозі за будь-яких умов.

Підтримку чемпіонату України зі стронгмена компанією Continental також прокоментував Сергій Конюшок, президент Федерації Стронгмену України: «Стронгмен - вид спору, в якому використовується доволі специфічне обладнання та інвентар. Щиро тішусь, що компанія Continental розуміє наші потреби, а головне підтримує спорт. Якість шин Continental перевірена неодноразово на змаганнях найсильнішими атлетами України».

Підсумовуючи, Артур Скорупа акцентував на тому, що «якість насамперед» - основна цінність компанії Continental: «Наші продукти та послуги завжди відповідають найвищим стандартам якості. Ми долаємо багато перешкод, щоб осягнути поставлену мету. Тому відтепер шини Continental це не тільки  безпека і короткий гальмівний шлях, це також сила і здоров’я. Це підтримка українок і українців сильних не тільки тілом, але й духом, які не зламались за жодних обставин!»

New tire label design

Графік змагань зі стронгмена в цьому році виглядає так:

08.05.2021 – Чемпіонат України, Львів.

03.07.2021 – Чемпіонат вантажівок, Маріуполь.

24.07.2021 – Чемпіонат патрульних поліції

21.08.2021 – Світовий чемпіонат до 110 кг, Хуст

 

Continental розробляє новаторські технології та послуги для сталої та поєднаної мобільності людей і товарів. Заснована в 1871 році, технологічна компанія пропонує безпечні, ефективні, інтелектуальні та доступні рішення для автомобілів, машин, транспортних потоків і транспортних засобів в цілому. У 2019 році обсяг продажів Continental склав 44,5 млрд євро, а в 59 країнах та ринках працюють понад 232 000 осіб. У 2021 році компанія святкує своє 150-річчя.

Підрозділ шин має 24 виробничих і конструкторських локацій по всьому світу. Будучи одним з провідних виробників шин з чисельністю працівників понад 56 тисяч працівників, у 2019 році підрозділ оголосив про продажі на суму 11,7 млрд євро. Continental входить в число технологічних лідерів у виробництві шин і пропонує широкий асортимент продукції для легкових автомобілів, комерційних авто, промислових і двоколісних транспортних засобів. Завдяки постійним інвестиціям в дослідження і розробки, Continental вносить важливий внесок в безпечну, рентабельну та екологічно ефективну мобільність. Портфоліо Підрозділу Шин містить послуги з торгівлі шинами та рішеннями для флот, а також системи цифрового управління шинами для комерційних транспортних засобів.

Зв'язатися
Iryna Yakymiv
Ірина Якимів

Менеджер з PR та Маркетингу в Україні та країнах Балтії

Підрозділу шин Continental

Continental Opony Polska Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16C, 02-092 Warszawa

Зв'язатися
Cordula Ressing
Cordula Ressing

Head of Communications/ Public Relations Passenger & Light Truck Tires (PLT)

Continental AG l Divison Tires

Büttnerstrasse 25

30165 Hannover, Germany

+49 (0) 511 938 2615

+49 (0) 511 938 2455