Легкові шини /шини для ванів / шини для 4x4

stage_image

Медійні сервіси

Цифровий ангел-охоронець для велосипедистів

14/06/2021
  • Компанії Continental та Deutsche Telekom розробляють систему запобіганнядорожньо-транспортних пригод

  • Для автомобілів, мотоциклістів, скутеристів, а також пішоходів

Continental та Deutsche Telekom працюють над підвищенням безпеки дорожнього руху. Ці дві компанії розробляють систему, яка попереджає про аварії між транспортними засобами та велосипедистами та іншими вразливими учасниками дорожнього руху, наприклад, мотоциклістами, скутеристами, пішоходами та іншими, хто пересувається на одно, чи двоколісних легких транспортних засобах. Спеціальна програма обчислює шляхи руху автомобілів та цих легких транспортних засобів. Якщо за  результатами обчислення шляхи їх руху з великою часткою ймовірності  одночасно перетинаються, система через смартфон у режимі реального часу попередить обох учасників дорожнього руху про небезпеку. Ця система вже успішно пройшла перші випробування.         

"Особливо вразливих учасників дорожнього руху часто не помічають у транспортному потоці. На додаток, за даними Європейської Ради з Безпеки Дорожнього Руху, понад 80 % аварій між пішоходами або велосипедистами та моторизованими транспортними засобами закінчуються смертельно для вразливих учасників дорожнього руху. Завдяки роботі системи в режимі реального часу, ми своєчасно попереджаємо велосипедистів та інших про ймовірність зіткнення. Таким чином, ми зменшуємо серйозні аварії, травматизм та смертельні випадки на дорогах ", - говорить Карстен Міхельс, керівник відділу досліджень та перспективного розвитку компанії Continental.

"Дана система запобігання зіткненню – це своєрідний цифровий ангел-охоронець велосипедистів та мотоциклістів", - говорить Олівер Банс, відповідальний за підключення до мобільних систем компанії T-Systems. "Головним у цьому проєкті є високий рівень підключення: близько 85 відсотків населення Європи користується смартфоном. Також на дорогах з’являється все більше автомобілів, також підключених до мобільної мережі. Завдяки нашим комп'ютерним програмам ми забезпечуємо у мобільній мережі надзвичайно велику швидкість передачі інформації. "

New tire label design

GPS, мобільний зв’язок та «хмарні» обчислення

Система попередження про зіткнення базується на супутниковому позиціюванні (GPS), датчиках прискорення, мобільному зв'язку та «хмарних» обчисленнях. Автомобіль передає значення свого положення та прискорення в «хмару» за допомогою мобільного зв'язку. Така інформація також надходить до «хмари» і від смартфона велосипедиста та інших вразливих учасників руху на дорозі. Система обчислює шляхи руху транспортних засобів протягом наступних п’яти секунд і якщо зіткнення неминуче надсилає попередження автота на смартфон велосипедиста. Щоб ця інформація якомога швидше дійшла до обох учасників дорожнього руху, у мобільній мережі використовується найближчий до місця можливого зіткнення «хмарний» комп’ютер. Техніки називають це обчислювальними технологіями з покращеним доступом.

Партнери продовжують розробляти системи запобігання зіткненню для міжнародного використання в повсякденному житті та представлятимуть результати на Світовому конгресі ITS. Провідний ярмарок інтелектуальних транспортних систем пройде в Гамбурзі з 11 по 15 жовтня. Система попередження про зіткнення розробляється в рамках проєкту Reallabor Hamburg і ​​фінансується Федеральним міністерством транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини.

Сучасні технології завтрашнього дня, які будуть використовуватись у мегаполісах, мають бути перевірені у реальній лабораторії Гамбурга (RealLabHH). На основі цього має бути створений план використання цифрових мобільних систем майбутнього. Наразі проходить соціальна дискусія щодо послуг цифрових мобільних систем, а також щодо надання важливої інформації про те, які рішення будуть більш результативними на практиці. Заплановані одинадцять підпроєктів RealLabHH, які відрізняються бюджетами та варіантами втілення цієї технології у реальне життя. 

Під керівництвом консорціуму Hamburger Hochbahn AG (HOCHBAHN) планується постійне та всебічне залучення до проєкту громадян. Результати RealLabHH будуть представлені на Всесвітньому конгресі ITS 2021. За підтримки Федерального міністерства транспорту та цифрової інфраструктури (BMVI) в декількох районах Гамбурга з 11 по 15 жовтня 2021 року відбудеться найбільший у світі конгрес інтелектуальних транспортних систем та послуг (ITS). Проєкт RealLabHH заснований з ініціативи Національної платформи майбутнього мобільності (NPM), триває до кінця 2021 року та фінансується BMVI на суму близько 20,5 мільйонів євро.

 

Про Deutsche TelekomDeutsche Telekom at a glance

Про T-Systems: T-Systems company profile

Зв'язатися
Iryna Yakymiv
Ірина Якимів

Менеджер з PR та Маркетингу в Україні та країнах Балтії

Підрозділу шин Continental

Continental Opony Polska Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16C, 02-092 Warszawa

Зв'язатися
Cordula Ressing
Cordula Ressing

Head of Communications/ Public Relations Passenger & Light Truck Tires (PLT)

Continental AG l Divison Tires

Büttnerstrasse 25

30165 Hannover, Germany

+49 (0) 511 938 2615

+49 (0) 511 938 2455