Легкові шини /шини для ванів / шини для 4x4

stage_image

Медійні сервіси

У Бресті розпочався найбільший у світі велопробіг з шинами Continental

27/06/2021
  •  Тур став більш класичним: 3640 кілометрів, два випробування на час, три фініші на гірських вершинах
  • В змаганнях беруть участь шість команд, які покладаються на передові технології від Continental
  • Офіційні авто організаторів змагань будуть оснащені шинами Continental PremiumContact 6
New tire label design

Сміливі відриви, сольні проїзди упродовж десятків кілометрів, разючі масові прискорення в долинах і тріумфальне завершення на вершинах Альп і Піренеїв – все це можна побачити, починаючи з 26 червня - дати старту 108-го етапу Тур де Франс (Tour de France). Це найбільша у світі велогонка, яка завжди у центрі уваги каналів спортивних новин і за допомогою якої світ ще раз отримує інформацію, що Continental пропонує передові технології також у двоколісному сегменті. Зрештою, коли мова заходить про перегони за жовту майку, не в останню чергу від якості шин залежить, хто буде переможцем та хто яке місце отримає в рейтингу перегонів. Тому багато провідних команд покладаються на технологічний досвід розробників шин компанії Continental.

New tire label design

Загалом у цьогорічних перегонах на шинах Continental Competition Pro LTD змагатимуться шість команд (Ineos Grenadiers, Bahrain Victorious, Movistar, Groupama-FDJ, Intermarche - Wanty - Gobert Materiaux та Arkea-Samsic). Ця високотехнологічна шина для перегонів була розроблена на заводі Continental у місті Корбах, Гессен (Korbach, Hesse), де вона виготовляється «вручну». Вага цих спеціальних шин ледь досягає відмітки у 250 грамів і, на відміну від інших велосипедних шин, вони виготовлені у вигляді трубки зі спеціальним покриттям. Зовнішня поверхня цієї шини має тонкий ребристий профіль і витримує внутрішній тиск до 15 барів. Завдяки такому високому тиску зменшується опір коченню, що особливо важливо на довгих етапах та під час екстремальних підйомів. 

Також існує конструктивна перевага моделі Competition Pro LTD, оскільки трубчасті шини надійно прикріплені безпосередньо до ободів, вони не можуть зіслизнути навіть у випадку втрати тиску при пошкодженні. Найбільш чим вражають ці шини Continental  - це оптимізований опір коченню і надзвичайно вузька контактна поверхня, яка здатна забезпечувати безпечне керування та ефективне гальмування на екстремальних спусках, коли швидкість досягає до 100 км/год. 

New tire label design

З початку першої у світі дорожньої велогонки, хоч дедалі профілі маршрутів стають все складнішими, подальший розвиток шинних технологій зіграв ключову роль у збільшенні середньої швидкості цих велогонок з 25 км год до 40 км/год.

Окрім постачання велосипедних шин до Франції, Continental Group також є головним партнером Тур де Франс. Як і в попередні роки, офіційний транспорт організаторів змагань A.S.O. (Amaury Sport Organization) також буде їздити по Франції на шинах Continental. І знову будуть використовуватись перевірені шини PremiumContact 6. Цей високотехнологічні шини для автомобілів середнього та преміум-класу, з дозволеним швидкісним лімітом до 300 км/год, поєднує в собі комфорт шин седанів та властивості шин спортивних автомобілів. Спільним знаменником тут є його комфорт, точність та швидка реакція на повороти керма, надвисока безпека та хороші екологічні характеристики. Це означає, що PremiumContact 6 відповідає вимогам до автомобілів супроводу, які їздять на шалених швидкостях як на просочених дощами зміїстих гірських спусках, так і на довгих рівнинних шляхах або в спекоту на шляху до гірських вершин. Всі шини, що використовуються на автомобілях організаторів велогонки, виробляються на місцевому заводі компанії Continental в Саррегемінесі (Sarreguemines).

New tire label design

Найбільший у світі велопробіг розпочався 26 червня у Бресті та після 21 етапу фінішує у Парижі. Всього буде подолано близько 3460 кілометрів. Профіль маршруту є більш класичним та більш збалансованим, ніж у попередні роки, з двома індивідуальними хронометражами і лише з трьома фінішами на вершинах гір. Тому вболівальники з нетерпінням чекають, чи зможе торішній 21-річний переможець Тадей Погачар (Tadej Pogacar) - наймолодший переможець туру за всю його історію - захистити свій титул цього року. У будь-якому випадку, навряд чи загальний переможець буде визначений до передостаннього дня. Програма включає індивідуальний хронометраж трохи менше ніж 31 кілометра від Лібурна до Сент-Емільона (Libourne to Saint-Émilion).

Зв'язатися
Iryna Yakymiv
Ірина Якимів

Менеджер з PR та Маркетингу в Україні та країнах Балтії

Підрозділу шин Continental

Continental Opony Polska Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16C, 02-092 Warszawa

Зв'язатися
Cordula Ressing
Cordula Ressing

Head of Communications/ Public Relations Passenger & Light Truck Tires (PLT)

Continental AG l Divison Tires

Büttnerstrasse 25

30165 Hannover, Germany

+49 (0) 511 938 2615

+49 (0) 511 938 2455