Легкові шини /шини для ванів / шини для 4x4

stage_image1_lg

Технології

Система контролю тиску

Система моніторингу тиску автошини та електронно-інформаційна система шин

Безпека та комфорт водіння безпосередньо пов'язані зі станом шин. Приблизно 40% всіх раптових поломок шин, наприклад, обумовлені спусканням шин.

Системи, розроблені Continental постійно контролюють тиск повітря в шині і попереджують водія у випадку втрати тиску.

Таким чином, наші інформаційні системи допомагають усунути причини небезпечних випадків на дорозі. Крім  цього, вони знижують викиди двоокису вуглецю і знижують витрату палива.

Якщо шини спущені на 0,3 бар, автомобіль, швидше за все, споживає на  1,5 відсотка більше палива і відповідно звільняє більшу кількість викидів вуглекисого газу

article_66w_image1

Нове законодавче регулювання в Європі

Європейська комісія прийняла закон, який вимагає системи контролю тиску в шинах на всіх нових моделях з 2012 року і на всіх нових автомобілях  2014 року - як це вже відбувається в США. Багато автомобілів вже комплектуються автошинами з системою контролю за тиском в якості стандартного обладнання. Ці системи роблять їх дані доступними для інших систем автомобіля - гальмівної системи, наприклад.

З такою продукцією  ми дуже добре спрямовані для вирішення майбутніх потреб, зробити автомобілі ще більш безпечними, екологічними, більш комфортними і і легкими в управлінні для водія 

Детальну інформація про наші рішення для моніторингу тиску Ви знайдете тут.