Легкові шини /шини для ванів / шини для 4x4

Наша експертність у розробці та виробництві зимових шин

Наша експертність у розробці та виробництві зимових шин

Коли варто переходити на зимові шини?

7grad-enlarged

Коли варто переходити на зимові шини?

З наближенням зими водії повинні бути готовими до частих змін погодніх умов. Детальніші прогнози, – сніг, ожеледицю, дощ і сухі періоди, – представляє Гідрометцентр. Добре впоратися з такими різноманітними погодніми, а отже, і дорожніми умовами зможуть зимові шини.


Тож коли зима на порозі і стовпчик термометра сягає менше 7 ° C – саме час змінити літні шини на зимові. Дороги будуть холодними, вологими і слизькими. А зимові шини забезпечують краще зчеплення з такими дорожніми поверхнями, ніж літні. Правильним рішенням для вашої власної безпеки буде перейти на зимові шини від Сontinental ще до настання зими.  

Winter tire laws

Winter tire laws Europe

In some European countries snow chains may only be used where there’s sufficient snow. Time to learn about Europe’s legal tyre requirements.

Читати далі

Маркування шин

topic_intro_image1

Ви коли-небудь помічали символ гори та значок M + S на боковині вашої шини? Познайомтесь із ними та перевірте, чи готова глибина протектора зимових шин до холодної пори року

Читати далі

Протестовано для вашої безпеки

Winter tires tested for your safety

Перед початком серійного виробництва всі інноваційні продукти концерну Continental проходять всеосяжні випробування.

Читати далі

Незалежне тестування шин

Image

При розробці шин преміум-класу ми враховуємо всі аспекти, що впливають на безпеку і ходові характеристики. Ось лише деякі з наших результатів у порівняльних випробуваннях:

Читати далі