Легкові шини /шини для ванів / шини для 4x4

Explore off the beaten track

Позашляховi шини

Що таке шини для позашляховика?

Чи плануєте ви їхати по бездоріжжю на своєму автомобілі, вантажівці чи позашляховику? Якщо так, тоді шинам на ваших колесах доведеться вирішити цілий новий комплекс завдань. Правильне зчеплення на мокрій та сухій дорозі все ще необхідно для оффроад коліс, але додаткові фактори, такі як зчеплення з бездоріжжям, стійкість до проколів та рейтинг навантаження транспортного засобу, також мають значення.

Хороший набір позашляхових шин може транспортувати авто на камінні, кам’яних брилах, піску, бруду, снігу, та іншими нерівними поверхнями. Шини на колесах матимуть спеціально розроблений малюнок протектора, а канавки між блоками протектора будуть ширшими. Оффроад шини також матимуть посилені боковини для більшої стійкості до проколів.

Однак для нормальної роботи на асфальтовому покритті позашляхові шини не можуть скласти конкуренцію хорошому набору літніх шин. Це тому, що позашляхові шини мають зменшену площу ділянки контакту, і при обертанні колеса менше контакту з поверхнею дороги. Коли ви їх застосовуєте у міській або заміській місцевості, вони забезпечать вашому вантажівці менше зчеплення та видадуть більше шуму. Плюс, буде значне відхилення у паливній ефективності.

Ще слід пам’ятати, що позашляхові шини мають менший термін служби протектора. Це пов’язано з більш м’якою гумовою сумішшю, яка використовується для забезпечення позашляхових шин адекватними характеристиками на всіх поверхнях та трасах. Середній показник не нижче 40 000 миль, але деякі моделі можуть обіцяти середній пробіг до 70 000 миль.

Які позашляхові шини підходять саме вам?

Позашляхові шини: якщо ваш транспортний засіб часто пересувається між нерівною місцевістю та звичайною дорогою - наприклад, у позашляховику, який їде з міста на сільські дороги, - то колеса, безсумнівно, отримають перевагу від позашляхових шин. Ці шини мають взаємозв’язану конструкцію протектора, яка забезпечує довговічність для подолання бруду, гравію та трави, але також забезпечує більш тиху та комфортну їзду на твердих дорогах. Однак зверніть увагу, що позашляхові шини - це не те саме, що всесезонні.

Грязьові рельєфні шини: якщо колеса на вашому транспортному засобі, як правило, збиваються з місця, де не прокладений шлях, і потрапляють на незвідану місцевість, то грязьові шини - чудовий вибір. Завдяки більш агресивним малюнкам протектора ці шини забезпечують чудове зчеплення коліс на найекстремальнішій місцевості, особливо на мокрому снігу та грязі. Вони також неймовірно довговічні, мають більш жорсткі боковини, щоб амортизувати вплив каменю та пошкодження від інших небезпек на бездоріжжі.

Снігові шини: У регіонах, де умови переважно ожеледиця та сніг, розгляньте можливість оснащення коліс набором спеціальних снігових шин. Ці автомобільні шини залишаться м’якими та гнучкими навіть при мінусових температурах. Протектор також матиме серію ламелей - крихітних канавок і каналів, які можуть копатись у мокрому снігу та льоду, щоб покращити зчеплення під час руху у слизьких умовах.

Знайти вашу шину

Найшвидший шлях до ідеальної шини.

Широкі шини

Що таке широкі шини?

Читати далі

Розмір шин

There are three things to know when buying new tires for your car: The size, speed rating, and load index.

Вибір правильного розміру шин для вашого автомобіля

Читати далі

Склад шин

The rubber hits the road. Continental makes tires with the highest quality materials for optimal driving performance.

Що в ваших шинах?

Читати далі