Легкові шини /шини для ванів / шини для 4x4

Are you allowed to fit any tire to your car if it has the same diameter as the rims? Find out if they have tire approval.

Схвалення шин

Що таке схвалення шин?

Ось питання, яке досить часто виникає при купівлі нових шин: чи дозволяється вам встановлювати будь-яку шину до свого автомобіля, якщо вона має такий самий діаметр, як ободи? Відповідь на це питання, це процес дещо складніший. По-перше, вам слід з’ясувати, чи є у них рекомендація виробника.

Це тому, що не кожна шина дозволена для використання з кожним автомобілем. Щоб зберегти безпеку та характеристики автомобіля, а також позбавити гаманець від зайвих витрат у дорозі, схвалення шин є необхідним етапом у процесі придбання.

Схвалення шин - це документ, який чітко пояснює, чи дозволено новий комплект шин для використання з вашим автомобілем. Іноді його також називають сертифікатом відповідності.

Як отримати схвалення шини?

Де ви можете знайти дані про схвалення шин? Ця інформація вже є в документації вашого автомобіля. Перелічені тут коди визначають правильні розміри та деколи інші характеристики коліс, для використання у вашому автомобілі.

Якщо розміри майбутньої нової шини, такі як розміри та ободи, відсутні в документації вашого автомобіля, ви не зможете її встановити, доки не знайдете свідоцтво про допуск. Цей сертифікат може надійти від виробника транспортного засобу, виробника шин або затвердженого випробувального центру.

Щоб зробити процес якомога швидшим, бажано зв’язатися з місцевим дилером шин, надавши таку інформацію з документації вашого автомобіля:

  • Виробник та модель транспортного засобу
  • Клас транспортного засобу
  • Первинна реєстрація
  • Потужність в кВт
  • Найвища швидкість
  • Навантаження на передню та задню вісь

Ще раз переконайтесь, що ваші нові шини сумісні з вашим автомобілем та схвалені для використання в межах параметрів, зазначених вище. Для вашої безпеки та задоволення життєво важливо обладнати автомобіль рекомендованими виробником автомобіля шинами.

Знайти дистриб’ютора

Склад шин

The rubber hits the road. Continental makes tires with the highest quality materials for optimal driving performance.

Що в ваших шинах?

Читати далі

Структури протектора

Patterns with a purpose

Структури протектора шин та їх багатоцільове використання

Читати далі

Широкі шини

Що таке широкі шини?

Читати далі