Легкові шини /шини для ванів / шини для 4x4

Wide tires

Wide tires

Широкі шини

Що таке широкі шини?

Розмір і ширина шин визначатимуть, як автомобіль поводиться в різних умовах, і, як правило, забезпечують оптимальні загальні характеристики. Для порівняння, широка шина - це шина, яка перевищує стандартну.

Причини переходу з вузьких шин на широкі - якщо це дозволяють технічні характеристики автомобіля - можуть варіюватися від покращення продуктивності до естетичного вигляду. Оскільки площа контакту є більш значною, наприклад, широкі шини можуть зчеплюватись і прискорюватися на сухих поверхнях набагато краще, ніж вузькі. Вони також чудово підходять для інших застосувань, таких як зимові умови їзди.

Ці модифікації є легалізованими длядороги, якщо водій усвідомлює зміни в поводженні з автомобілем, наприклад, коли йдеться про повороти та гальмування, і вони не нівелюють правила безпеки, рекомендовані виробником автомобіля або шин . Документація, що постачається до вашого автомобіля, додатково визначатиме найширші шини, які ви можете встановити на ободі, не погіршуючи безпеки та експлуатаційних характеристик.

Для порівняння ви можете визначити розмір запасу вашого автомобіля на боці шини, під кришкою палива або на стійці проєму водійських дверей. Наприклад, у послідовності маркування, наприклад 225/50 R 17 98 H, перші три цифри "225" представляють ширину перерізу шини в міліметрах від однієї боковини до іншої.

Переваги ширших шин взимку

Що стосується зимового сезону, то є певні переваги в тому, щоб встановити свої колеса з широкими шинами перед стандартними вузькими шинами.

Ширша шина відповідає кращим характеристикам на сухій або мокрій дорозі та ущільненому снігу. Вони забезпечують чудові характеристики в будь-яких зимових умовах, оскільки:

  • Більше ламелей взаємодіють з землею, навіть на снігу;
  • Коротший гальмівний шлях за рахунок більших блоків протектора;
  • Послідовна та збалансована керованість та краща точність рульового управління;
  • Спортивніший комфорт водіння.

У нашому високоефективному сегменті шин Continental може запропонувати чудові рішення для широких шин для високопродуктивних автомобілів, автомобілів середнього та розкішного класу та позашляховиків.

 

Можливі негативні наслідки ширших шин

Якщо ігнорувати вказівки виробника транспортного засобу або шин, існує потенційна небезпека у встановленні коліс із широкими шинами.

З одного боку, шини можуть бути більш сприйнятливими до аквапланерінгу. Крім того, машина буде мати менший контроль на слизькій, пухкій поверхні, як гравій.

В іншому випадку широка шина може неправильно поміститися всередині колеса. Вона може виступати назовні. Одним із наслідків цього є обмеження свободи руху та радіуса повороту.

І останнє, але не менш важливе: шум від дороги збільшиться, що ще більше вплине на комфорт їзди.

Знайти вашу шину

Найшвидший шлях до ідеальної шини.

Позашляховi шини

Explore off the beaten track

Що таке шини для позашляховика?

Читати далі

Схвалення шин

Are you allowed to fit any tire to your car if it has the same diameter as the rims? Find out if they have tire approval.

Що таке схвалення шин?

Читати далі

Типи шин

Know your tire types

Від зимових до літніх. І не тільки.

Читати далі