Легкові шини /шини для ванів / шини для 4x4

New content item

Літні шини Continental

SportContact™ 6

Захоплюючі безпеку

tire_image1

Легковіі

Літо

Спорт

SportContact™ 6

Безбека на вулицях. Контроль на будь-якій швидкості.

Факти

Розроблена для спортивних автомобілів і автомобілів з високими експлуатаційними характеристиками.

  • Суміш Black Chili забезпечує максимальне зчеплення з дорогою і дозволяє отримати виняткові враження від водіння.
  • Технологія Force Vectoring відповідає за максимальний контроль і відкриває нову сторінку в історії створення малюнка протектора
  • Aralon350 ™: новий адаптивний гібридний верхній шар брекера забезпечує максимальну стабільність на високих швидкостях аж до 350 км / год.
Почати
tire_image1

Технічні деталі

Більш короткий гальмівний шлях за будь-яких погодних умовах.

Новий мікрогнучкий склад гумової суміші забезпечує максимальне зчеплення шини з поверхнею дороги. Це гарантує кращий розгін і коротший гальмівний шлях при високих і низьких температурах на сухій і мокрій дорозі.

Почати

Технологія Force Vectoring відповідає за максимальний контроль і відкриває нову сторінку в історії створення малюнка протектора.

Вдосконалений малюнок протектора забезпечує більшу точність рулювання і поперечну стійкість в поворотах. Передова конструкція макро-блоків забезпечує безпеку при будь-яких маневрах. Жорстке центральне ребро і додаткові канавки забезпечують прекрасну курсову стійкість.

Почати

Aralon350™новий адаптивний гібридний верхній шар брекера забезпечує максимальну стабільність на високих швидкостях аж до 350 км / год.

Досконала технологія Aralon350 ™ забезпечує безпеку на швидкостях до 350 км / год. Новий міцний гібридний верхній шар брекера запобігає втраті шиною круглої форми навіть на дуже високій швидкості.

Почати

Цей сайт використовує cookies, щоб Ваш досвід користування ним був якомога кращим. Дізнайтеся більше тут