Легкові шини /шини для ванів / шини для 4x4

stage_image1_lg

Чому Continental

Виробництво комплектуючих

Зазираючи в майбутнє.

За період з 1995 року і до цього моменту концерн Continental розробив і вивів на ринок цілий ряд ключових технологій покращення безпеки і комфорту в русі. Тепер настав наш час внести свій вклад в створення автомобілю майбутнього.

Continental Automotive Group – один з найбільших в світі постачальників автомобільних комплектуючих, на підприємствах компанії, кількість яких перевищує 170, працює більше 87000 людей. Всі вони працюють над випуском різної продукції – від шин до передових систем безпеки – і прагнуть до однієї спільної мети: зробити транспортні засоби більш безпечними, екологічними і інтелектуальними. Автомобілі оснащені все більшою кількістю електронних систем, тому спеціалісти трьох наших підрозділів – по виробництву компонентів для шасі і забезпеченню безпеки, салонного оснащення, силових передач – тісно співпрацюють один з одним, щоб спільними зусиллями покращити досвід водіння в усіх його аспектах. Від систем активної і пасивної безпеки до представлення водію інформації про стан автомобіля і витрати палива – рішення концерну Continental зачіпають всі фактори управління автомобілем. Цілком імовірно, що одного разу цей автомобіль стане автопілотованим.

Ми використовуємо файли cookie, щоб зробити наш сайт максимально зручним для вас. Натисніть сюди, щоб ознайомитися з більш докладною інформацією з цього питання або змінити ваші налаштування файлів cookie.