Легкові шини /шини для ванів / шини для 4x4

stage_image1_lg

Чому Continental

Протестовано для вашої безпеки

Стандарти для стандартів

Image

Перед початком серійного виробництва всі інноваційні продукти концерну Continental проходять всеосяжні випробування.

Усталені і нові методики випробувань гарантують придатність кожної новинки щоденній експлуатації. Метою випуску на ринок проробленої і оптимізованої продукції спеціалісти концерну Continental застосовують і розробляють все більш і більш передові технології дослідів і вимірювань.

Ми проводимо випробування по всьому світу для вашої безпеки.

Впродовж всього року знову і знову демонструємо, що для нас практично немає нічого неможливого при тестуванні продукції на наших випробувальних майданчиках в США, Новій Зеландії, Швеції, Іспанії і, що не менш важливо, на нашому власному випробувальному полігоні Contidrom недалеко від Ганноверу. Варто зазначити, що цей полігон користується популярністю і серед незалежних спеціалізованих організацій.

Кожного року 140 тисяч шин долають в рамках досліджень 200 мільйонів кілометрів. Міжнародна команда професійних водіїв-випробувачів виконують більше 67 тисяч випробувань і огинає в рамках цих дослідів земну кулю 500 разів, перш ніж яке-небудь інноваційне рішення отримає путівку в життя. Саме такий підхід концерну Continental гарантує, що на ринок завжди виводяться продукти з максимальним рівнем безпеки, комфорту і надійності.

Image
Image

Перша повністю автоматизована система випробувань шин від концерну Continental.

24 години в день, 365 днів на рік: концерн Continental виводить випробування шин на новий рівень, створивши автоматизований закритий випробувальний центр AIBA для аналізу гальмівних характеристик шин. В рамках повністю автоматизованого процесу, який здійснюється в приміщенні на полігоні Contidrom, випробувальний автомобіль без людини за рульовим колесом розганяється до необхідної швидкості в діапазоні 120 км/год і гальмує. Цей автомобіль знаходиться на випробувальній установці з гідравлічним приводом стандартизованих змінних стрічок, які імітують різноманітні дорожні покриття. Досліди можна проводити цілий рік на мокрому, сухому і, навіть, обмерзлому покритті. Проведення випробувань не залежить від фактичних погодних умов, тому спеціалісти концерну Continental можуть організувати найбільш точний в світі процес випробувань гальмівних характеристик і покращити ступінь повторюваності до 70%. Це дозволить гарантувати чудові гальмівні характеристики наших шин при будь-якій погоді.