Вантажні шини

stage_goods_TT

Паливна ефективність та висока продуктивність.

Відгуки: Товари

Досвід із вантажними шинами Continental

Testimonials ContiPressureCheck

Patinter S.A., Португалія

«... пробіг, можливість відновлення протектора і безпека».

 

«Для нас найголовнішими характеристиками шин є витрата палива, пробіг, можливість відновлення протектора і безпека. Концерн Continental - вигідний партнер для компанії Patinter, адже він пропонує нам надійний пакет послуг. Шини Continental преміум-класу мають настільки високу якість і чудові робочі характеристики, що ціна вже не так важлива. Фахівці Continental завжди оперативно надають нам надійну і високоякісну технічну підтримку ».

 

Франциско Полоніо (Francisco Polonio), власник компанії Patinter.

Schenker AB, Швеція

«Преміальна якість і сервісна мережа, що охоплює всю Європу, - ось те, що ми цінуємо найбільше».

«Continental - це шини преміальної якості з хорошими каркасами. Шини Continental в повній мірі володіють всіма якостями, необхідними при поїздках на великі відстані. Преміальна якість і сервісна мережа, що охоплює всю Європу, - ось те, що ми цінуємо найбільше ».

Ола Альквіст (Ola Ahlqvist), генеральний директор, і Рустан Еліассон (Rustan Eliasson), менеджер автопарку.

Schenker в Швеції:

Компанія Schenker AB була заснована в жовтні 1998 року в результаті злиття BTL Sweden і Schenker Transport. З тих пір вона швидко розвивається.

Шведський підрозділ Sсhenker пропонує своїм клієнтам широкий спектр транспортних і логістичних послуг як в Швеції, так і по всьому світу. Маючи передові транспортні та інформаційні системи, здійснюючи строгий контроль якості, проявляючи турботу про навколишнє середовище і пропонуючи високоефективні логістичні послуги, компанія Sсhenker прагне до стратегічного розвитку в сфері логістики та консалтингу.

Штат шведського підрозділу Schenker налічує 4177 співробітників, 2140 з яких є службовцями, а 1977 працюють за колективним трудовим договором. Крім того, в філіях компанії трудяться ще 7000 чоловік.

Wackfelt Transport AB, Швеція

 «... Адекватна ціна за повний пакет послуг».

«Найважливішим для мене є те, що я завжди можу розраховувати на бездоганну поведінку шин. Щоб ми могли вчасно виконати свої зобов'язання, нам потрібні надійні шини. З тих пір як я використовую шини Continental, у мене відбувається не більше однієї поломки в рік. Ці шини дуже надійні.

До цього я використовував шини Michelin, але мені не сподобався їх сервіс, оскільки він не відрізнявся надійністю. Потім я перейшов на шини Bridgestone, але їх якість мене не задовольнила. Так що тепер я користуюся тільки шинами Continental.

Шини Continental - це адекватна ціна за повний пакет послуг. Для мене це вкрай важливо. Адже мені пропонують все, що потрібно: сервіс і високий пробіг «... Безпечне і приємне водіння ...»

Йонас Вакфельт (Jonas Wackfelt), власник компанії.