Вантажні шини

stage_goods_TT

Паливна ефективність та висока продуктивність.

Відгуки: Пасажирські перевезення

Застосування шин Continental для міських і міжміських автобусів

Sieckendiek Germany

Sieckendiek, Germany

«Ми повинні бути впевнені в тому, що наші клієнти безпечно і вчасно прибудуть в пункт призначення, тому найважливіше для нас - це безпека і якість автобусів нашого парку. Сюди відносяться і шини преміальної якості. Нові шини Conti Coach відповідають нашим високим вимогам: видатний комфорт при русі, чудова керованість і безшумність - всі ці характеристики дуже цінують наші клієнти ».

Інго Кель (Ingo Kehl), генеральний директор Sieckendiek GmbH & Co. KG

PVG Salzwedel, Німеччина

«... Безпечне і приємне водіння ...»

«Велику частину наших пасажирів складають школярі, тому безпека має для нас пріоритетне значення. Так як локальні дороги часто очищають від снігу та льоду тільки в другій половині дня або не очищають взагалі, без зимових шин нам не обійтися. Наші водії підтверджують, що шини HSW Scan мають чудове зчеплення і гарантують безпечне і приємне водіння в зимових умовах ».

Verkehrs AG Freiburg, Німеччина

«... Поліпшені гальмівні характеристики і керованість ...»

«Ми використовуємо зимові шини, щоб гарантувати безпеку наших пасажирів, водіїв і транспорту. Зимові шини забезпечують комфортне водіння як на сухій, так і на мокрій дорозі, анітрохи не відрізняючись від шин HSU1. Крім того, ми високо цінуємо поліпшені гальмівні характеристики і керованість ».

Wricke Touristik, Німеччина

«... Позитивні відгуки від пасажирів ...»

«Ще до вступу в законну силу поправок до правил дорожнього руху ми часто переходили на зимові шини з міркувань безпеки. Завдяки маркуванню у вигляді сніжинки на гірській вершині на боковині шин HDW Scandinavia це було помічено нашими пасажирами. Ми отримуємо від них тільки позитивні відгуки».