Вантажні шини

stage_goods_TT

Паливна ефективність та висока продуктивність.

Маркування ЄС

eu-tire-label-image

Європейська система маркування шин сприяє постійному поліпшенню якості продукції

Компанія Continental підтримує введення європейської системи маркування шин. Для власників парків транспортних засобів і точок роздрібної торгівлі шинами маркування є об'єктивним і надійним джерелом інформації про три важливі робочі характеристики шин, що дозволяє проводити співставлення.

Натисніть на EU Tire Label Generator щоб ознайомитися з європейської маркуванням для обраної Вами шини або будь-якого іншого вантажної шини продукту Continental.

EU Tire Label Truck

Система маркування шин ЄС - про що вона говорить?

Європейський парламент прийняв постанову про введення стандартного маркування шин на всій території Європи. З 1 листопада 2012 року система маркування ЄС  обов'язкова для всіх шин, випущених після 1 липня 2012 року. Мета цього нововведення - підвищення безпеки, екологічності та економічної ефективності дорожнього транспорту, а також скорочення загального енергоспоживання до 2020 року на 20%. Три показники (ефективність, безпека і екологічність) представлені на маркуванні в наступних категоріях: економія палива, зчеплення на вологій поверхні і рівень зовнішнього шуму. Аналогічним чином інформація надається на маркуванні енергоефективності пральних машин, холодильників та інших побутових електроприладів.

Таким чином, споживач отримує можливість об'єктивно порівняти шини і врахувати отриману інформацію поряд з іншими критеріями при прийнятті рішення про покупку. Крім цих трьох значень, що вказуються на маркуванні, використовуються і інші важливі показники безпеки та ефективності. До них відносяться, наприклад, пробіг гальмівні характеристики на сухому покритті, курсова стійкість і можливість відновлення протектора.

Wet Grip

Як читати маркування?

Зчеплення на вологій поверхні / гальмівні характеристики

Гальмівний шлях на вологій поверхні від класу A (короткий) до G * (довший).

Зчеплення на вологій поверхні - це одна з найважливіших характеристик безпеки шини. Хорошим показником є ​​короткий гальмівний шлях на вологому дорожньому покритті. Підвищення на один клас означає скорочення гальмівного шляху на 5-10 метрів при гальмуванні до повної зупинки на швидкості 80 км / год. В аварійній ситуації кожен метр має значення і може стати вирішальним фактором у запобіганні ДТП.

Eu Label Fuel Efficiency

Економія палива / опір коченню

Витрата палива від класу A (низький) до G * (вищий).

Опір коченню значно впливає на витрату палива вантажного автомобіля і, таким чином, відіграє важливу роль з економічної та екологічної точок зору. Це обумовлено тим, що низька витрата палива веде до скорочення викидів вуглекислого газу автомобілем. 

Різниця в економія палива між двома класами (наприклад, В і С) може становити до 3,5 л / 100 км.


EU Label Noise

Рівень зовнішнього шуму / емісія шуму

Звук, вироблений вантажний шиною при коченні, сприяє утворенню шуму від вуличного руху і, відповідно, шумового забруднення навколишнього середовища.

Поряд зі значенням в децибелах, на маркуванні вказується клас шумності, який позначається звуковими хвилями (від однієї до трьох). Три звукові хвилі означають, що рівень шуму, виробленого шиною, перевищує норми, які вступили в силу з 2016 року. Шини з двома звуковими хвилями укладаються в рамки  обмежень, а рівень шуму шин з однією хвилею більш ніж на 3 дБ менший встановленого значення. Зміна рівня звуку на 10 дБ аналогічна зменшення або збільшення гучності в 2 рази

* G не використовується